Visvairāk pirkts

Īpašie piedāvājumi

Pašreiz īpašo piedāvājumu nav.

Apskatītie produkti

Kandijs FondaBee, 2.5kg

831762

Iepakojums: 2.5kg

More details

3,99 €

Apjoma atlaide

Apjomam noAtlaideTu ietaupi
320 0,65 € Vismaz 208,00 €
141 0,55 € Vismaz 77,55 €
51 0,40 € Vismaz 20,40 €

Produkta apraksts

Šīs bišu barības, kuras sastāvā jābūt pēc iespējas mazāk ūdens, pamatā ir tradicionālā baltā cukura glazūra. Kā alternatīvu baltās cukura glazūras gatavošanai Belgosuc ir izstrādājis īpašu kandiju, ievērojot ļoti stingras kvalitātes prasības:  Fondabee/Fondabeefruc.

Izpētot bites, ir noskaidrots, ka tām piemīt fermenti, kas tām ļauj sagremot fruktozi, dekstrozi un saharozi. Maltozi un augstākas koncentrācijas cukurus nav iespējams sagremot, tāpēc tos ir nepieciešams iztīrīt no bites zarnām.

Pastas formas bišu barībā Belgosuc Fondabee izmanto augstākā labuma rafinētu balto cukuru ar kontrolētu HMF un neonikotinoīdu līmeni.  Šī bišu barība satur aptuveni 90% sausas vielas un tās cukura saturu veido 83,5% saharozes, 3% dekstrozes (glikoze) un tikai 13,5% maltozes un augstākas koncentrācijas cukuru.

Belgosuc ir izstrādājis savu bišu barību tā, lai tā būtu mīkstāka valstīs, kurās sausajam gaisam ir negatīva ietekme uz bišu barību (Fondabeefruc). Tāpat Belgosuc ir nodrošinājis, lai HMF saturs barībā ir zemāks par 20 ppm, kas ir viens no zemākajiem rādītājiem nozarē.  Ir nodrošināts arī ļoti zems SO2  kā mikrobu iznīcinātāja saturs.

Belgosuc garantē mikrobioloģiski tīru bišu papildbarību, ko ir apstiprinājusi Beļģijas Pārtikas un barības iestādes laboratorija. Bišu barības pamatā ir izmantots īpaši atlasīts Eiropas biešu cukurs un Eiropas kviešu glikoze.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Kandijs FondaBee, 2.5kg

Kandijs FondaBee, 2.5kg

Iepakojums: 2.5kg

Rakstīt atsauksmi