Visvairāk pirkts

Jauni produkti

Īpašie piedāvājumi

Apskatītie produkti

Varroa "Easy Check" testeris 3 vienā Skatīt lielāku

Varroa easycheck testeris

821122

25,00 €

Produkta apraksts

Alkohola metode

Nepieciešamie materiāli (nav iekļauti): spirts, etilspirts vai vējstikla mazgājamais līdzeklis (satur alkoholu)

1.: Ar šidrumu līdz pusei piepildiet caurspīdīgo konteineru.

2.: Ar balto grozu savāciet 200 vai 300 bišu paraugu, vēlams no peru rāmja (pārliecinieties, ka paraugā nav bišu mātītes). Ielieciet grozu caurspīdīgajā konteinerā un ātri to aiztaisat ar dzelteno vāku ciet, lai izvairītos no bišu aizlidošanas.

3.:Maigi kratat EasyCheck 1 minūti.

4.:Pateicoties caurspīdīgajam konteineram, cauri tam saskaitiet konteinerā esošās ērces. Pēc procedūras Jūs varat izfiltrēt šķidrumu cauri smalkam sietam un izmantot to līdz 10 reizēm.

 

Pūdercukura  metode

Nepieciešamie materiāli (nav iekļauti): Pūdercukurs, trauks pūdercukura sakratīšanai.

1.: Ieberiet divas pilnas ēdamkarotes pūdercukura caurspīdīgajā konteinerā.

2.: Ar balto grozu savāciet 200 vai 300 bišu paraugu, vēlams no peru rāmja (pārliecinieties, ka paraugā nav bišu mātītes). Ielieciet balto grozu OTRĀDI iekšā caurspīdigajā konteinerā  un spiediet kamēr tas pareizi  ievietojas.

2.:Uzlieciet dzelteno vāku. Viegli ritiniet EasyCheck 1 minūti, līdz bites ir vienmērīgi pārklātas ar pūdercukuru. Pārliecinieties, ka cukurs nebirst cauri baltā groza caurumiem. Novietojiet konteineru ēnā uz 3 minūtēm, lai labāk atdalītos ērces.

3.: Noņemiet vāku, apgrieziet konteineru otrādi un viegli sakratiet to virs dzeltenā vāka vai lielāka konteinera.

4.:Pievienojiet cukuram nedaudz ūdens, lai tas izšķīstu, un saskaitiet ērces. Novietojiet bites atpakaļ stropā, kur tās atveseļosies. Atbrīvojieties no ērcēm, jo ​​lielākā daļa joprojām būs dzīvas.

 

CO2 injicēšanas metode

Nepieciešamie materiāli (nav iekļauti): CO2 dozators ar CO2 kārtridžu.

1.: Ar balto grozu savāciet 200 vai 300 bišu paraugu, vēlams no peru rāmja (pārliecinieties, ka paraugā nav bišu mātītes). Ielieciet balto grozu OTRĀDI iekšā caurspīdigajā konteinerā  un spiediet kamēr tas pareizi  ievietojas.

2.:Uzlieciet dzelteno vāku. Izveidojiet nelielu atveri starp dzelteno vāku un caurspīdīgo konteineru un 5 sekundes injicējiet CO2 caur baltā groza atverēm, līdz bites pārstāj lidot. Neinjicējiet tieši pret bitēm. Pēc tam ātri aizveriet vāku. Ļaujiet Varroa EasyCheck nostāvēties apmēram 10 sekundes, līdz bites ir anestēzētas.

3.:Apgrieziet konteineru otrādi un viegli kratiet paraugu 15 sekundes, lai nesavainotu bites. Ērces tiks izspiestas no bitēm un izkritīs caur groza caurumiem.

4.:Atveriet dzelteno vāku un saskaitiet tajā esošās ērces. Novietojiet bites atpakaļ stropā, kur tās atveseļosies. Atbrīvojieties no ērcēm, jo ​​lielākā daļa joprojām būs dzīvas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Varroa easycheck testeris

Varroa easycheck testeris

Rakstīt atsauksmi